• tuchscher@gmail.com

Miro Jaroš je milionár – vďaka deťom

Miro Jaroš je milionár – vďaka deťom


Na Mira Jaroša môže mať názor hocikto a hocijaký, jedno mu však musí uznať každý. Vie, ako urobiť chytľavú a poučnú zábavu pre deti. Časť showbiznisu, v ktorej od odchodu trojice Peter-Vašo-Beata nikto výrazne nebol až do príchodu Spievankova, má v bývalom superstáristovi (nie, tej nálepky sa asi nezbaví) veľmi zaujímavú postavu. Ako otec päťročnej dcéry musím povedať, že Spievanka so Zahrajkom sú hviezdy podobne ako aktuálne vychádzajúca Fíha Tralala, avšak veci ľudí okolo Mira Jaroša majú okrem zábavného rozmeru aj výrazne edukatívny.  

Projekt Veselé zúbky slovenského dm mnohým rodičom zmenil ich nákupné návyky a kvôli veľmi zábavnému DVD ich naučil chodiť aj do tejto siete. Tí, ktorí to vtedy nezachytili, toto video môžu prehrať svojim ratolestiam cez YouTube. Len pesnička, spoločné dielo Mira Jaroša,  Bystríka a Roba Pappa, má viac zhliadnutí, ako ktorákoľvek iná Jarošova pesnička na tejto sieti.

Slušných viac ako 135 tisíc videní má aj „veľké“ inštruktážne video, kde sú podrobne vysvetlené postupy umývania zubov pre deti.

Minulý rok prišiel Miro Jaroš s vlastným, samostatným projektom. Ten odpálil knihou a videom o hygiene rúk. Áno, aj toto je komerčným projektom. Áno, aj toto video má veľmi slušný zásah. Zatiaľ 330 tisíc videní.

Ak to spočítame, celkovo tieto videá majú viac ako milión videní. Je to počet, pri akom sa na Youtube začína meniť označenie  zo zaujímavého obsahu na atraktívny. Miro Jaroš a spol s pesničkami pre deti nekončí. Práve v tomto období prichádza zúbková hliadka doplnená o Moniku a Zuzku Haasové s piatimi dvadsaťminútovými rozprávkami Veselých zúbkov, každá doplnená o vlastnú pesničku. Hitom mojej dcéry je Zubožrút (vyberám len pesničku)

aj keď ja dávam prednosť tomuto love-songu o medzizubnej kefke a niti.

Všetky videá aj s rozprávkovými príbehmi sú dostupné na Youtube kanáli dm Slovensko. Podľa mojich informácií nové Veselé zúbky budú tento rok dostupné (ale nepredajné) na DVD aj CD. Ako otec musím povedať, že vďaka týmto pesničkám sa zvýšila pozornosť mojej dcéry o zuby a posolstvo týchto poučných videí šírime ďalej. Vďaka tím Veselých zúbkov.

Foto: Veselé zúbky

Lubo

One thought on “Miro Jaroš je milionár – vďaka deťom

De Victoria Beckham Christian LouboutinPosted on  12:46 pm - sep 4, 2014

Miro Jaroš je milionár – vďaka deťom | Tuchscher, Ľubo Tuchscher

Leave your message